Kasutustingimused


Kasutades sellel veebilehel te peetakse lugenud ja nõustunud alljärgnevatel tingimustel:

Järgmised terminoloogia rakendub need tingimused, Privacy Statement ja vastutust piirav klausel ja mis tahes või kõik lepingud: "Klient", "Sina" ja "Teie" viitab teile, isik juurdepääsu sellele veebisaidile ja nõustumine iPhonebackupextractor tarkvara Co. Ltd üldisi äritingimusi. "Ettevõte", "End", "Meie" ja "Meie" viitab iPhonebackupextractor tarkvara Co Ltd "Pidu", "Poolte" või "Meie" viitab nii kliendi ja iseennast, või klient või iseennast. Kõik tingimustega viidata pakkumine, heakskiitmise ja tasu maksmise vajalikuks meie abi kliendile protsessi kõige asjakohasemal viisil, kas arvustusi ametlikke kohtumisi määratud kestusega või muul viisil selgesõnaline eesmärk on kliendi vajaduste sätte iPhonebackupextractor tarkvara Co. Ltd suhtes märkis teenuste/toodete, kohaselt ja vastavalt , valitsev seadus. Kasutamisega ülaltoodud termineid või muude sõnade ainsuse, mitmuse, kapitalisatsiooni ja/või ta või nad, võetakse võimalikult vahetatavad ning seetõttu nii viidates sama.

Privaatsusavaldus

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta teie privaatsust. Lubatud piires iPhonebackupextractor tarkvara Co. Ltd alus hotellile klientidelt kogutud teavet kasutada ainult teadmisvajaduse töötajat. Me pidevalt läbi meie süsteemide ja andmete tagada meie klientidele parimat võimalikku teenust. Uurime Volitamatud tegevused nende eest ja/või võttes tsiviilkohtumenetluses järgmiste kahjude eest vastutavatele isikutele.

Konfidentsiaalsus

Klient ja nende vastavate klientide arvestust käsitlevad andmed võib edastada kolmandatele isikutele. Siiski klientide arvestust peetakse konfidentsiaalseks ja seetõttu näidatakse ei tohi avaldada kolmandatele isikutele, välja arvatud kui juriidiliselt kohustatud seda tegema asjakohastele asutustele. Klientidel on õigus taotluse silmist ja koopiad kõigist klientide arvestust me hoida, et meile antakse mõistliku aja jooksul sellise palve mittesamaväärseks. Kliendid palutakse säilitada koopiad mis tahes meie teenuste osutamisega seoses väljaantud kirjandust. Vajaduse korral me välja kliendi asjakohase kirjaliku teabe, jaotusmaterjalid või arhivaalide koopiad osana kokkulepitud lepingu kasuks mõlemale poolele.

Me ei müü, jagada, või rentida oma isiklikke andmeid ühelegi kolmandale osapoolele või pealesunnitud sõnumeid teie meiliaadressi kasutada. Selle firma poolt saadetud kirju on ainult seoses kokkulepitud teenuste ja toodete pakkumine.

Lahtiütlemine

Välistused ja piirangud

Iphonebackupextractor.net infot pakutakse "nagu on" alusel. Niipalju kui seadusega, iPhonebackupextractor tarkvara Co. Ltd lubatud:

  1. välistab kõik ja garantiid, mis on seotud käesoleva veebilehe ja selle sisu või mis on või võib osutada mis tahes tütarettevõtete või muule kolmandale isikule, kaasa arvatud seoses mis tahes ebatäpsusi või puudused iphonebackupextractor.net ja/või iPhonebackupextractor tarkvara Co. Ltd kirjandus; ja
  2. ei hõlma kogu vastutuse tulenevas või veebikülje kasutamisest. See kehtib ilma piiramise, otsese kahju, äri- või kasumi kaotus (kas sellise kasumi kaotus oli ettenähtav, tekkis tavapärase asju või olete soovitanud selle firma selline potentsiaalse kahju võimalusest), kahju põhjustanud arvuti, arvutitarkvara, süsteemid ja programmid ja andmed selle kohta või muude otseste või kaudsete , juhuslike ja otseste kahjude eest.

Ei välista see firma vastutus siiski surma või tema hooletuse tõttu tekitatud isikukahju. Ülaltoodud välistused ja piirangud kehtivad ainult seadusega lubatud ulatuses. Mõjuta teie seadusjärgseid õigusi tarbijana ühtegi.

Lepingute ja toetuste poliitika lõppemine

Nii klient kui ka ise on õigus lõpetada mis tahes teenuste leping mis tahes põhjusel, sealhulgas teenused, mida juba tehakse lõpp. Toetust pakutakse, kus teenust käsitatakse on alanud ja on kõik kavatsused ja eesmärkidel, käimas. Makstakse tagasi raha, mis on tasutud meile mis endast tasu kasutamata teenuste osutamise suhtes.

Logifailid

IP-aadresside abil analüüsida suundumusi, haldab ala, kergejõustikuruum kasutaja liikumine ja statistilise demograafilise informatsiooni koondandmed kasutamiseks. IP-aadressid ei ole seotud isikuandmeid. Lisaks süsteemide manustamise korral tuvastada mustreid ja tõrkeotsingu eesmärgil, meie veebiserverid automaatselt sisse logida standard juurdepääsuks teabele, sealhulgas brauseri tüüp, sisenemiste arv/Ava posti, taotletud URL ja viite URL. Seda teavet ei jagata kolmandatele isikutele, mida kasutatakse ainult selles ettevõttes vaja teadmisvajaduse alusel. Seotud andmete individuaalselt tuvastatavat teavet kunagi kasutada kuidagi erinema eespool nimetatud ilma teie selgesõnalise loata.

Küpsised

Nagu viimane interaktiivsed veebisaidid selle firma kodulehel [või ISP] kasutab küpsiseid et saaksime igal külastusel kasutaja üksikasjade toomine. Küpsiseid kasutatakse lubamiseks selles valdkonnas funktsioone ja kasutusmugavus neid inimesi, kes külastavad mõned valdkonnad meie veebilehte. Mõned meie affiliate osapooled võivad kasutada ka küpsised.

Teil on õigus luua seost ühegi lehe veebisaidi ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta. Kui loote lingi lehele veebikülje teete seda omal vastutusel ja erandeid ja piiranguid eespool kohaldatakse oma veebikülje kasutamist linkimise teel.

Lingid sellel veebilehel

Me jälgida või läbi vaadata teiste osapoolte veebisaitidele, mis on seotud käesoleva internetilehekülje sisu. Arvamustes väljendatud või materjali ilmumist selliste võrgulehtede on ei pruugi jagada ega toeta meid ja ei tuleks käsitada selliste arvamuste või materjali avaldajat. Pea meeles, et me ei ole privaatsuspõhimõtteid või veebisaitide sisu eest vastutavad. Me soovitame kasutajatel olla teadlik, kui nad lahkuvad meie veebilehte & lugema privaatsusteateid nende alade. Tuleks turvalisuse hindamiseks ja muud saidi usaldusväärsust ühendatud sellele saidile või enne isikliku informatsiooni neile ise, selle saidi kaudu juurde. Selle firma ei võta endale vastutust mis tahes kahju eest mis tahes viisil, viisist, tulenevad teie avaldamine isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Autoriõigus

Autoriõigus ja muud asjaomased intellektuaalomandi õigused olemas kogu teksti, mis on seotud ettevõtte teenuseid ja täielik sisu sellel veebilehel.

Selle firma logo on registreeritud kaubamärk selle firma marginimed ja konkreetsete teenuste nimetatud äriühingu objekte see sait on kaubandusele.

Teatis

Meil on mitu erinevat meiliaadressid erinevaid päringuid. Need ja muud kontaktandmed leiate meie Kontakt link meie kodulehel või ettevõtte kirjandus või ettevõtte seatud telefoni, faksi või mobiiltelefonile numbrite kaudu.

Vääramatu jõu

Kumbki pool on kohustatud teisele suutmatus oma ükskõik millist kohustust lepinguga, mis on tingitud selliste isikute, sealhulgas sõltumatu sündmus, kuid mitte ainult seaduse Jumala, terrorism, sõda, poliitilise insurgence, ülestõus, mäss, rahvarahutuste, tsiviil-või sõjaline, ülestõusu, maavärina, üleujutuste või mis tahes muu füüsiline või mees tegi abisaavalt väljaspool meie kontrolli , mis põhjustab lepingu või sõlmitud lepingu lõpetamist ega mis oli põhjendatult prognoositav. Sellisel juhul puudutatud poolele viivitamata teise lepinguosalise sama ja annavad kõiki mõistlikke vahendeid, et litsentsilepingu tingimustega ja selles sisalduva mis tahes lepingu tingimused.

Loobumine

Rike kumbki pool nõuaks range täitmine kohaselt selle või mis tahes lepingu või kumbki lepinguosaline kasutada ühtegi õigust või parandaksid millele see, ta või nad on õigus käesoleva määruse ei tähenda loobumist selle ja ei põhjusta sätestatud kohustustega või kokkulepped vähendamisega. Loobumine ühegi käesoleva sätte või lepingust olla tõhus, kui see on otsesõnu sellistena iseloomustatakse ja pooled allkirjastavad.

Muutumisest teatamine

Ettevõte jätab endale õiguse muuta neid tingimusi alates aega nagu omal äranägemisel ja oma jätkuvat kasutamist saidi tähendama oma nõusolekut nende tingimustega kohanemiseks. Kui on mingeid muutusi meie privaatsuspoliitika, me kuulutab, et need muutused on tehtud meie koduleheküljelt ja teiste peamiste lehekülgedel meie lehel. Kui on mingeid muutusi meie saidi külastajad isiklikult tuvastatavate andmete kasutamine, e-posti või e-kiri rahaeraldusest teatatakse neile, keda see muudatus mõjutab. Meie privaatsuspoliitika muutumisest pannakse 30 päeva jooksul enne neid muutusi meie kodulehel. Seetõttu on soovitatav see avaldus regulaarselt üle lugeda.

Käesolevate tingimuste osaks kokkuleppel kliendi ja iseennast. Teie juurdepääsu selle veebilehe ja/või broneering või lepingu näitab teie mõistmist, nõus ning vastuvõtmise vastutust piirav klausel ja täis siin sisalduvaid tingimusi. Diplomeeritud tarbija õiguste ei mõjuta.

Me oleme pühendunud PAKKUDES RELAIBLE parimad lahendused

retrieve backup file
ME KASUTASIME

Oleme proovinud erinevaid iPhone Backup Extractor tarkvara ja tööriistad teile kõige usaldusväärsem loendi valimiseks!

iPhone Data Recovery
ME VÕRRELDES

Teeme nimekirja võrrelda tegevused, tulemused, lahendused, UI, UE jne, et hinnata parim.

iPhone Backup Extractor
PALUSIME

Me mõelda läbi kogu olukordades sa kohtumine ja proovige soovitada kõige sobivam üks.